Neymar letos v létě, zda Barcelona stále nosí fotbalové dresy, které ani jít do PSG, lidé mluví Nezdá se, že vliv na jeho hrát fotbal. Nai Meier sobotu v New Jersey je dva góly zlomil Juventus, Manchester United se nepodařilo zajistit, aby USA preseason. V PSG se zavazuje ke spuštění jeho ustanovení pro uvolnění 222 milionů eur, když opět připomínkou jeho hodnotu, to je velmi cool výkon.

Mourinho musí toužit dar hráčů Neymar je. United manažer připustil tento týden, že nebyl nejlepší hráči na světě, ale ovládat ducha a solidaritu v táboře. Rooney hvězdy a osobní údaje mohou být oslabení, zatímco Neymar je pevně v čele. Když ostatní týmy v Barceloně tunelu zmizelo v fotbalových dresů šatnách, Brazilci jsou považovány přeskočit za barikády barikády na ulici, který mu byl potrestán, a dal tátovi pusu.

Messi zaznamenal pokutového území, ale Neymar a Antonio Valencia Obama prolínají zdánlivě Valencia vyhraje první míček, míč ztratil stopu, na sobě dres fotbalové Neymar zatím klidně umístit míč vložen do dolního rohu.

Rate0